Znajdziesz mnie tutaj

piątek, 22 marca 2019

Krem do rak GOJI Derma Plus

Witam

Długo tutaj mnie nie było 😐 powodem tego było i obecnie jest moje maleńkie dziecko, które dość mocno ograniczyło mój czas na przyjemności. Posty postaram się dodawać systematycznie zaczynam od pierwszego w tym roku wpisu z testu kremu do rąk GOJI DERMA PLUS. Dziękuję tym samym portalowi Ambasadorka Kosmetyczna 😘♥️

Jak wiadomo jesień, zima i wczesna wiosna daje nam troszeczkę w kość szczególnie jeśli chodzi o naszą skórę. W tym czasie moje dłonie szczególnie okresie zimowym i początkiem wiosenny są bardzo wysuszone. Potrzebują codziennego nawilżenia i regeneracji. Podczas testów pierwsze co mnie zaskoczyło to zapach 🤔 bardzo intensywny, który na początku podczas aplikacji  troszkę mi przeszkadzał a po wchłonięciu był ledwo wyczuwalny, przyjemny. Sam krem dobrze się wchłania ma lekką konsystencję jak dla mnie odpowiednią. Dobrze i intensywnie pielęgnuje skórę dłoni, nawilża i regeneruje.
Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem kremu dodam również że stosowałam go również na stopy wieczorem, które również stały się miękkie i gładkie. Na tydzień przed rozpoczęciem testów kremu nie używałam nic dzięki temu test zaliczam do udanych. Moje dłonie faktycznie 😅 stały się przesuszone i potrzebowały ratunku. Prace domowe dodatkowo przyczyniły się do złego stanu skóry dłoni i paznokci. Na całe szczęście tylko na krótko ♥️ zakochałam się w tym kremie i z dużą pewnością pozostanie moim towarzyszem pielęgnacji moich dłoni na dłużej.
Polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam
Tamaara.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz